2000 Tıp Merkezi

  • hastanesi 2000 Tıp Merkezi Dış Görünüm
  • hastanesi 2000 Tıp Merkezi İç Görünmü
  • hastanesi Hastane Logosu
of
ADRES BİLGİLERİ

Telefon

0212 882 00 00

Fax

0212 882 00 00

Adres

Dizdariye Mah. E-5 ÜZERİ No:71/A

İl

İstanbul

İlçe

Beyoğlu

Web

www.2000tipmerkezi.com

GÖZ İÇİN DOKTORA GİTTİ BEYNİNDE TÜMÖR ÇIKTI

devlet hastaneleri
Ortadoğu ülkesi Yemen´de görme bozukluğu şikayetiyle hastaneye giden bilgisayar mühendisi Mohammed Abdülmalek Almarweai´nin beyninde tümör olduğu anlaşıldı. Ülkesindeki bir hastanede 6 ay boyunca tedavi uygulanan 23 yaşındaki Almarweai, sonuç alamayınca Adana´ya gelerek Acıbadem Adana Hastanesi´nde ameliyat oldu. Beyin ve sinir cerrahisi uzmanları Dr. Süha Kınalı ve Prof.Dr. Sabahattin Hacıyakupoğlu tarafından mikroceraahi yöntemle ameliyat edilen Mohammed Abdülmalek Almaweari, eski sağlığına kavuşarak memleketi Yemen´e döndü. MANDALİNA BÜYÜKLÜĞÜNDE
Beyin ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Süha Kınalı, Mohammed Abdülmalek Almaweari´nin beynindeki mandalina büyüklüğündeki tümörün başarılı bir operasyonla çıkarıldığını belirterek " Mohammed´in beynindeki tümörün hayati merkezlere yakın ve büyük boyutlu olduğunu tespit ederek acilen ameliyata aldık. Mandalina büyüklüğündeki tümörün %95´ini mikrocerrahi yöntemle çıkardık. Hastamızın durumu çok iyi. Görme sorunu tamamen ortadan kalktı. Pataloji´den gelecek soruna göre de tümörün geri kalanını ışın veya ilaç tedavisiyle yok etmeyi hedefliyoruz." dedi. İLGİ HAVALANINDA BAŞLADI.
Yemenli hasta Mohammed Abdülmalek Almaweari´nin ağabeyi Hacı İbrahim Almaweari ise şunları söyledi: "Kardeşim ve ben, sonun ne olacağını bilmediğimiz bir yolculuğa çıktık. Çünkü Yemen´de kardeşime 6 ay boyunca tedavi uygulanmasına rağmen sonuç alamadık. Kardeşimin durumu günden güne daha kötüye gitti. Adana´ya gelirken de içimizdeki umudu Yemen´de bıraktık. Ancak havaalanında başlayan ilgi, çalışanların güler yüzlülüğü, hastanenin temizliği bizi çok memnun etti. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Doktorlar da başarılı ameliyat gerçekleştirerek kardeşimi sağlığına kavuşturdular.
ANLAŞMALI KURUMLAR
SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu)
SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu)
Zurich Sigorta
Ziraat Hayat Emeklilik
Yapı Kredi Sigorta
Sompo Japan Sigorta A.Ş.
Mapfre Genel Yaşam
Güneş Sigorta
DOKTORLAR
hastane randevu almak Uz.Dr.Hüseyin DİZ
hastane randevu almak Op.Dr.Reyhan POTUROĞLU
hastane randevu almak Op.Dr.Rümeysa ALTINSOY
hastane randevu almak Uz.Dr.Havva PAŞAOĞLU DOKOV
hastane randevu almak Uz.Dr.Melis ŞENLİK