Bsk Hastanesi

  • hastanesi Bsk Aydın Anka Hastanesi
  • hastanesi Konferans
of
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon

0256 212 00 12

Fax

0256 225 25 41

Adres

Efeler Mahallesi İzmir Bulvarı No: 82

İl

Aydın

İlçe

Merkez

Web

www.bskanka.com

Genel Bilgiler

BSK’nın, Eskişehir ve Kütahya’daki ortaklıkları ile birlikte ilk yatırımlarından biri olan, BSK Aydın Anka Hastanesi ulusal çaptaki tüm BSK hastanelerinin ve verdiği sağlık hizmetinin standartlarına uyabilmek için zincire katıldıktan sonra inşaat, teknoloji, yönetim sistemleri ve tıbbi kadro açısından yenilendi. Kaliteli sağlık hizmetini Aydın halkına da sunmak için yeni yatırımlar ile yeniden yapılandırılan BSK Aydın Anka Hastanesi, Aydın’ın ilk özel hastanesi olarak faaliyete başladı.

BSK Aydın Anka Hastanesi, 4600 metrekare alanı ile 42 hasta yatağı bulunan ve 4 ameliyathane,1 doğumhane, 1’i cerrahi, 2’si dahili, 3’ü yeni doğan, 8’si KVC ve 1’i koroner yoğun bakım olmak üzere toplam 15 yoğun bakım yatak  kapasitesi ile tam teşekküllü bir hastane olarak hizmet veriyor. Genel Müdürlüğünü Kürşat Aytaç'ın, Tıbbi Hizmetler Direktörlüğünü Dr.Serkan Kurnaz'ın üstlendiği BSK Aydın Anka Hastanesi tam gün kadrolu 18 uzman doktor ile hastalarına hizmet sunuyor.

BSK Aydın Anka Hastanesi, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Beslenme ve Diyetetik uzmanlık bölümleri, yenilenen ameliyathaneleri, modern anjiyo ünitesi, yeni doğan yoğun bakımı ve Kalp Damar Cerrahisi yoğun bakımı ve acil servisi ile faaliyet gösteriyor.

Vizyon

Ulusal deneyim ve gücümüzle Aydın halkının sağlığını koruyacak ve tüm sağlık sorunlarını bir adım mesafede çözecek bir sistem oluşturmak.

Misyon

Şehrimiz insanlarının, ülkemizin hasta yakınlığına en çok önem veren ve hızla genişleyen hastane zincirimizden hizmet almasını sağlamak.

HABERLER
MAKALELER
ANLAŞMALI KURUMLAR
Ziraat Hayat Emeklilik
Sompo Japan Sigorta A.Ş.
Mapfre Genel Yaşam
Güneş Sigorta
Ergo
Axa Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Avivasa
DOKTORLAR
devlet hastaneleri Taner Ölgü
devlet hastaneleri Ahmet Çerezci
devlet hastaneleri Abdülkadir Kırkgöz
devlet hastaneleri Sevgi Yazıcıoğlu
devlet hastaneleri Ülkü Korkmaz
TIBBİ BİRİMLER